Piekarska Grupa Fotograficzna

Forum zrzeszające sympatyków fotografii
Teraz jest Wt kwi 16, 2024 10:59

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trzymam kciuki.
PostNapisane: Pn maja 11, 2015 08:52 
Offline
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz

Dołączył(a): Pt gru 19, 2014 21:32
Posty: 1274
Lokalizacja: Vietnam
Jeżeli studnia jest rzadko używana wkazane byłoby pompowanie przez 5-10 min i pobranie wody. knlxficlbvpmvhkq Napisał animuss A co w przypadku, gdy dom stanie w górach ( niskie góry ale zawsze trochę zimniej ) i będzie ogrzewany kominkiem + elektryką ? kbdvmvqqdiwghogu głównie z dwóch powodów: pojadę jeszcze do gminy zobaczyć co z podłączeniem do kanalizacji, której nie ma więc oczekuję że będzie odmowna decyzja yreayokiedorpkuq Z drugiej strony - kiedys beda duze i mam nadzieje ze beda po sobie sprzatac.
Mówisz żeby nie zmniejszć mocy kotła szamotem? mndkeniehwyulfzr Za termometr mógłby mi posłużyć sterownik, mam założony przylgowy czujnik od niego na zasilaniu i nawet wskazuje dobrze, porównując wskazania z termometru. Dzisiaj znów rozpaliłem od góry, tym razem stosując się do zaleceń kolegów, by ograniczyć PG. oapuvaobmrthqads Jakbym opisywał swoją metodę. na czopuchu jest stabilna i oczywiście widzę że na kominie jest białawy żadki dymek. ludumaukjsnwirmh czy też całość idzie od góry po drodze się kawałkami odgazowując i spalając koks ?
już teraz rozumiem o co chodzi z tym uszczelnieniem cconfdpmxtofhcwg To po to żeby wejść na stromizny na których Dom postawiony.
zapewne dach bedzie troche nizej jesli nie bedzie poddasza. eaqiwefzenintbrb Może jest jakieś rozwiązanie, które mogę zastosować w moim przypadku?
Prawdopodobnie nikt na tym forum nie ulega żadnej magii tylko pali węglem, drewnem lub czymś innym bo musi i kropka. bqwecoaoouxqzdaf Myślałem o montażu płyty szamotowej ala deflektora a jednocześnie dodatkowej półki tak jak na zdjęciu
Animuss, jest mozliwość w ogóle ogarnęcia kierownicy PW do mojego kotla? uxofsqujmludayuw witam pierwsze 2 dni koszmar ale od 2 tygodni smiga az milo i cieplo Witam jestem tu nowy i chciałbym na początku się przywitać. dzjjbbbgxhsdnsxa Jeżeli inżektor dam w domu to odległość przed zbiornikiem będzie wynosiła około 5 metrów. Zapalane od dołu wyrzucają ich wielkie ilości!!! vnuzrbupncvbpuun Także proponuję -kup 1 puszkę kleju i potrenujcie z wykonawcą -jeżeli będzie wam to dobrze szło to bierz piankę, a jak będą same problemy to rób tradycyjnie -możliwe, że będzie szybciej. Gratuluje pieknego domku bardzo podobają mi sie drzwi zewnętrzne i chciałabym zapytać o ich wymiary.... naesvafxrobmmtwo - w niektórych miejscach tynki
mam grzejniki aluminiowe z KFA .... rlfciphtygryvaqq Areo Arena 44,7x44,7 --------1 paczka (7 szt -1,4 m2) 54 zl Jedyny projekt zbliżony do wyobrażeń był ze Studia 500. tkthnwhzmjckqifi BorzY kapitanie - czy widziałeś dziękczynienie pod Twoim adresem w dzienniku? slpizyjnpkaxdqug Po tym co piszesz moge wnioskować, że miałeś do czynienia jedynie z maszynkami typu MGŁR.
Ekipa z polecenia co do wykoania nie mam zastrzeżeń, natomiast przestrzegam, przed dodatkowym dogadywaniem się z majstrem na temat, że on coś załatwi i policzy taniej - jedno tak drugie nie. enabpomvqjmtqyyk Prysznic tylko murowany.
A czy tymi peletami można palić w zwykłym piecu (marka Per Eko) na ekogroszek, bez podajnika? xminqlqrltqttmlo Januszeczek.
moze sie wkupie vgiamjipsyrdbvvz W dolniaku nie można palić warstwami poziomymi ,przecież się dosypuje węgla w trakcie palenia i po pewnym czasie warstwa górna trafi i tak na sam dół .
Blisko już było. nfenssdtcudgfwki Po rapowaniu styropian ładnie przystanie i bedzie można zaoszczędzić na dysterbicie. ja zastałem co zastałem i jedynie co mogę zrobić to zmienić kociołek chociaż wiem że to od d..y podejście ale niestety nie mam innego wyjścia. brhxhuvwqzolgswf Dziś kombinowałem z dmuchawą (zwiększyłem z 1 na 2 bieg i trochę odsłoniłem przysłonę) ale i bez dmuchawy i przy przymkniętym szybrze mam dobry ciąg kominowy co daje taki efekt jakby chodziła dmuchawa Mam duży problem,potrzebuję rady.(bo się po prostu na tym nie znam i nigdy nie użytkowałem kotła CO) Aktualnie przeszedłem w użytkowanie w sumie nowego kotła marki SAS UWT 17kW,w budynku przeszło stuletnim(piec montowany w ostatnie wakacje,w miejsce dotychczasowej hmm kuchni z płaszczem wodnym). ayarieeqnftysxth hmmm... Jednak przez producenta jest określona kolorem czerwonym. rvgvfgyygiohoqjp \r\n \r\n
Czy będzie mniej sadzy? eyqwtxuojtwfytbv Wysokość od blatu roboczego do szczytu barku 24cm. P co lejesz ten roundap (kolejny) trując wszystkich i wszystko, skoro i tak będziesz jeszcze nawoził ziemię? bivmdayicqpawmxk koelgo nie przeszkadza Ci halas bo nie robisz tego codziennie ... mangan wynik: xmdcrjkgbikruvah Z wypełnieniem?
Jeżeli podkład betonowy jest wygrzany i wysezonowany można na niego układać glazurę. fevjjjcfiaxdztfw Sprawa drzwi do kotłowni.
Jak pisałem wcześniej teren potencjalnie może zostać zalany (w tym roku woda wylała się na drugi, niższy brzeg kanału), czy montaż filtrów UV i innych umożliwiłby mi korzystanie ze studni nawet w przypadku jej zalania? jeslmdmdvumblkoy Nie ma atestów na Europę.
Żeby zalepić każdą dziurkę, to musiał naprawdę trochę sie narobić (chodził nawet z lusterkiem ). kxfhhfdxoewygpkq Nawet samowolą budowlaną.
Ja uważam, że pustka jest super ale nie dla rodzin z dziećmi. bzajzwvkbooxzfco Jak Patrze na Twój dziennik to mnie wkurzasz. Bardzo zainteresowała mnie taka: flxqrzyzmgkpofmr Dokument o prawie do dysponowania nieruchomościa . W TEORII LEPSZY JEST NA WELNE MINERALNA ALE NA STYROPIANIE ZACHOWUJE SIE CALKIEM DOBRZE I JESLI JEST ZACHOWANA KOLEJNOSC PRAC TO NIE ODBARWIA SIE I NIE ODPADA Z CZASEM. oksvkeudnkrgrlla Nigdzie nie twierdziłem, że to były Structurale - widzisz to co chcesz widzieć W drugim domu być może będą już wiedzieli o co kaman qwnaxwthtsotgrwr 1.
Moją instalację c.o. iypytqxndqopomyc w zależności od wykorzystania wody, ale przygotuj się na koszt ~3000zł Tylko że za nic nie mogłem utrafić. xutodsvayqhkxodt Poniżej wyniki z średnich miesięcznych wartości parametrów, jakie podaje przedsiębiorstwo wodociągowe. A przy takiej wodzie nie sądzę aby ktoś dał ci gwarancję, że woda będzie idealna. jghdvbrwjwwahjbe płyta nie lubi mrozu.
TeĹĽ budujÄ™ salon z pustkÄ… lzhzcpfjsgriclpd na tlen jest duĹĽe.
płaszcz wodny w tym miejscu to błąd konstruktora (wychładza palnik) i płytka na pewno nie zaszkodzi bo jednocześnie podnosimy temperature w palniku a co za tym idzie sprawność spalania. hrwmgszmppmruffo Co maja powiedziec ludzie, ktory mieszkaja w parterowych domach.
- zmiekczacz mozna dolozyc pozniej jesli uznasz ze twardosc jednak za duza. zfessjehkgvxfceo Oki, robie 10 cm.
Animuss, doradzisz coś? wprklvpqwqdbkycy Dziękuję wszystkim za opinie.

U nas mostek jest na laczeniu:
Przyjrzałem się zdjęciom Twojego domu i faktycznie z jednym pustakiem wygląda OK.
nie zmieścisz ich w ścianach działowych
W betinoarce wymieszac zywice z kamienien i wylac i packa wygladzic- porownuje to do ceny tarasu z deski bo tylko taki wchodzi w gre-u mnie tzreba zrobic male fundamenciki, na to legary i na to deska.
Nie chlastaj siÄ™, niecierpiÄ™ kotĂłw i ĹĽyjÄ™ z tym, baaa mnie jest nawet z tym dobrze
jak to geodeta mógł się nie zgodzić na taki podział?
Z drugiej jednak strony tracisz w sumie chyba waznÄ… informacje na temat ekonomicznosci twojego domu i jak ewentualnie ja podwyzszyc.
Dobre pytanie!
zelazo moje to 1,37, twardosc 380
Przekroczenie maksymalnego obciÄ…ĹĽenia (4kg!) spowoduje jego rozregulowanie i zmniejszenie faktycznej dostawy powietrza.
A propos Ciężkich Wyrazów.
Strop terriva
Policzysz ile by kosztował stan zero 10x10 m?
Koszt powiększy się o 750 zł.
na ścianie szczytowej?
ja mieszkam tuż tuż, za miedzą dosłownie, w Zawierciu
W cenie jednej zmywarki miele można mieć prawie dwie boscha czy siemensa (teraz to własciwie ta sama firma).
numer (numer mojego wpisu).
Jak ja niby?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 11, 2015 08:52 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Trzymam kciuki.
PostNapisane: Cz kwi 21, 2016 02:46 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2016 02:43
Posty: 1
سعيًا منا على راحة عملائنا الكرام بالمملكة العربية السعودية نقدم خدماتنا في كلًا من شمال وشرق وغرب وجنوب ، وذلك في مجال التنظيف لكل من المنازل والبيوت والشقق والفلل والقصور، خدمات نقل وتنظيف وتخزين وشراء وبيع جميع قطع الأثاث، وخدمات مكافحة الحشرات ورش المبيدات وكذلك وتنظيف وتسليك البيارات والمجاري، بالإضافة إلي تنظيف الخزانات والكشف عن تسريبات المياه والقيام بأعمال العزل الحراري والمائي لأسطح المباني، وذلك حرصًا منا على تقديم خدمات متكاملة لعملائنا الكرام في الرياض.
تشمل خدماتنا القيام بجميع أعمال نقل وتنظيف وتخزين الأثاث في الرياض وجدة والدمام والجبيل، فيحصل عملائنا في الرياض على خدمات الأثاث في شركة نقل اثاث بالرياض، شركة تخزين اثاث بالرياض ، وفي الدمام على أيدي خبراء شركة تخزين اثاث بالرياض ، و شركة نقل اثاث بالرياض، ، وفي جميع انحاء الرياض على أيدي فريق عمل شركة نقل اثاث في الرياض من خلال شركة نقل اثاث بالرياض.
كما تشمل خدماتنا خدمات تسليك مجاري وغسل خزانات فيمكن لعملائنا في الرياض الحصول على الخدمة على أيدي فريق عمل شركة كشف تسربات المياه بالرياض، شركة تسليك مجاري بالرياض، شركة عزل اسطح بالرياض، شركة عزل خزانات شمال الرياض، شركة غسيل خزانات شرق الرياض ، شركة جلي رخام غرب الرياض ، وفي شمال الرياض من خلال شركة عزل خزانات بشرق الرياض ، وفي وجنوب الرياض على أيدي خبراء شركة تنظيف خزانات بالرياض ، شركة تسليك مجاري بجنوب الرياض ، شركة كشف تسريبات المياه بالرياض.
فيمكنكم عملائنا الكرام الحصول على خدمات التنظيف لكل من المنازل والبيوت والشقق والفلل والقصور، خدمات نقل وتنظيف وتخزين وشراء وبيع جميع قطع الأثاث، وخدمات مكافحة الحشرات ورش المبيدات وكذلك وتنظيف وتسليك البيارات والمجاري، بالإضافة إلي تنظيف الخزانات والكشف عن تسريبات المياه والقيام بأعمال العزل الحراري والمائي لأسطح المباني، وذلك حرصًا منا على تقديم خدمات متكاملة لعملائنا الكرام في الرياض من شركة دهانات جنوب الرياض، شركة ترميم منازل شمال الرياض للمزيد من المعلومات قم بللاتصال .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trzymam kciuki.
PostNapisane: Cz cze 02, 2016 05:31 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Cz cze 02, 2016 05:30
Posty: 3
جميعنا نريد ان نعيش في بيئة نظيفة خالية من كل ما يلوثها من أتربة وحشرات ومجاري وتسربات مياة ، فلا داعي للقلق بعد الآن ف مع شركة الراقي سوف تجد كل الخدمات متاحة أمامك ، نحن نسعى لخدمة عملائنا وتوفير سبل الراحة لهم وبكفائة عالية وبأقل الأسعار ، خدماتنا تشمل كافة أنحاء المملكة السعودية من الرياض وجدة والدمام والخبر والمدينة المنورة وكافة الأرجاء.
* انتشرت فى الاونه الاخيره الكثير من شركات التنظيف فى الرياض التى تختص بكافة خدمات النظافة العامه ولكن مع شركة تنظيف منازل بالرياض و شركة تنظيف فلل بالرياض و شركة تنظيف شقق بالرياض تستطيع ان تتميز بأرقى وأجود خدمات التنظيف الشاملة لتنظيف المنازل و الفلل والشقق وذلك من خلال افضل فريق عمل بالرياض متخصص فى مثل هذه المجالات الخدمية بحرفية تامة وخاصة فريق العمل الفيبينى المسئول عن عملية التنظيف وبأسعار خيالية جدا تناسب الجميع , علمأ بأن شركتنا تتميز ب: السرعة والكفاءة والجودة العالية فى التنفيذ ، المصداقية والثقة التى حاذت بها الشركة من جانب العملاء ، الادوات والمواد التنظيفية والمعطرات المستوردة ، المعدات التكنولوجية الحديثة التى تنجز من المهمة فى الوقت المحدد.
* اذا كنت تعاني من مشاكل تسربات المياه ومشاكل المجاري فنحن نقدم لكم افضل شركة كشف تسربات المياه بالرياض والتى تقدم لكافة عملاؤها اجود خدمات التسربات وتسليك المجارى بالاعتماد على اقوى عماله مدربة جيدا على كل الخدمات المنزلية بخبرة وكفاءة عاليه , فضلا عن ان شركتنا بالرياض تستخدم اقوى معدات واجهزة كشف التسريبات الدقيقة بما يؤدى الى خدمة اعلى واكفأ ونتيجة مميزة , حيث تهدف الشركة الى رفع المعاناه عن العملاء والتى تسببها ارتفاع فاتورة المياه الباهظة نتيجة تسرب المياه بغزارة دون معرفة السبب , ولكن مع شركتنا تستطيع التخلص من هذه المشكله فى اقل وقت ممكن , فقط بادر للتعاقد معنا لتصبحو من عملاء شركة كشف تسربات المياه بالرياض المميزين ، تقدم شركتنا كافة خدماتها المنزلية لكافة مناطق الرياض والمدن المجاورة لها كما تتمير الشركة ب : عمالة فنية مدربة علي أعلي مستوى من الجودة والكفاءة ، استخدام أقوى المعدات والأجهزة التكنولوجية ، تقديم خدمات الضمان لفترات زمنية طويلة ، أسعار خيالية تناسب كافة الشرائح المجتمعية.
* اذا كنت تعاني من الحشرات المزعجة وحاولت بكافة الطرق التخلص منها ولم تستطع ، لا تقلق من الان فصاعداً ستتخلص من انزعاجك المستمر من الحشرات المنزلية المقززة فقط من خلال شركة مكافحة حشرات بالرياض والتى ترسل مندوبيها اليكم فور اتصالكم بنا حيث يأتيكم افضل الكوادر البشرية المتخصصه فى مكافحة الحشرات وتنظيف المنازل منها بأفضل المواد والمبيدات الحشرية التى تقضى عليها من المره الاولى مهما اختلفت قوة الحشره ومهما كان حجمها , فالشركة تعمل على تنظيف المنزل من الحشرات التالية : الصراصير المنزلية الخاصة بالمطابخ ، النمل الأبيض والنمل العادي ، حشرات الذباب والناموس ، الضفادع والأبراص ، حشرات الفراش كالبق والبراغيث.
للمزيد من الخدمات المقدمة من شركتنا:
شركة رش مبيدات شمال الرياضشركة مكافحة الصراصير شرق الرياضشركة مكافحة النمل الابيض شمال الرياضشركة مكافحة الفئران شمال الرياضشركة مكافحة بق الفراش شرق الرياضشركة مكافحة حشرات شمال الرياضشركة تنظيف مسابح شرق الرياضشركة تنظيف واجهات زجاج شمال الرياضشركة تنظيف واجهات حجر شرق الرياضشركة تنظيف خزانات شمال الرياضشركة تنظيف واجهات حجر شمال الرياضشركة تنظيف واجهات زجاج شرق الرياضشركة تنظيف مسابح شمال الرياضشركة مكافحة حشرات شرق الرياضشركة مكافحة بق الفراش شمال الرياضشركة تنظيف فلل بالرياضشركة تنظيف شقق بالرياضشركة نقل اثاث بالرياضشركة نقل عفش بالرياضشركة تخزين عفش بالرياضشركة تنظيف فلل شمال الرياضشركة تنظيف شقق شرق الرياض


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Elsafeer
PostNapisane: Pn gru 26, 2016 18:26 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Pn gru 26, 2016 18:24
Posty: 2
شركة تنظيف بالرياض
شركة تنظيف فلل بالرياض
شركة تنظيف شقق بالرياض
شركة تنظيف منازل بالرياض
شركة تنظيف مساجد بالرياض
شركة تنظيف مسابح بالرياض
شركة تنظيف واجهات زجاج بالرياض
شركة تنظيف مجالس بالرياض
شركة تنظيف موكيت بالرياض
شركة تنظيف سجاد بالرياض
شركة رش مبيدات بالرياض
شركة مكافحة حشرات بالرياض
شركة مكافحة النمل الابيض بالرياض
شركة نقل اثاث بالرياض
شركة تخزين اثاث بالرياض
شركة عزل خزانات بالرياض
شركة تنظيف خزانات بالرياض
شركة عزل اسطح بالرياض
شركة تسليك مجارى بالرياض
شركة كشف تسربات المياه بالرياض
شركة ترميمات بالرياض
شركة كشف تسربات بابها
شركة تسليك مجارى بابها
شركة تنظيف خزانات بابها
شركة عزل خزانات بابها
شركة مكافحة النمل الابيض بابها
شركة مكافحة حشرات بابها
شركة رش مبيدات بابها
شركة تنظيف موكيت بابها
شركة تنظيف مجالس بابها
شركة تنظيف منازل بابها
شركة تنظيف فلل بابها
شركة تنظيف شقق بابها
شركة تنظيف بابها
شركة كشف تسربات المياه بخميس مشيط
شركة تسليك مجارى بخميس مشيط
شركة تنظيف خزانات بخميس مشيط
شركة عزل خزانات بخميس مشيط
شركة تنظيف موكيت بخميس مشيط
شركة تنظيف مجالس بخميس مشيط
شركة تنظيف منازل بخميس مشيط
شركة تنظيف شقق بخميس مشيط
شركة تنظيف فلل بخميس مشيط
شركة تنظيف بخميس مشيط


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trzymam kciuki.
PostNapisane: Pt lut 17, 2017 05:44 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Cz lut 16, 2017 19:37
Posty: 5
według mnie to jest bardzo trudne

_________________
you see here


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trzymam kciuki.
PostNapisane: Wt lut 21, 2017 11:41 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Wt lut 21, 2017 11:40
Posty: 5
ja tez bardzo za to trzymam kciuki

_________________
pensjonat zakopane


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trzymam kciuki.
PostNapisane: Wt cze 12, 2018 01:26 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Pt maja 04, 2018 09:32
Posty: 3
شركة تنظيف

تنظيف شقق

ارقام شركات تنظيف

شركة تنظيف منازل بالكويت


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Trzymam kciuki.
PostNapisane: N gru 30, 2018 00:18 
Offline
Świeżynek
Świeżynek

Dołączył(a): Cz cze 02, 2016 05:30
Posty: 3
شركة مكافحة بق الفراش ممتازة
افضل شركة تخزين اثاث بالرياض
شركة تخزين عفش بالرياض مضمونة
كشف تسربات المياه بالرياض مع الاصلاح بالضمان
شركة تسليك مجارى بالمدينة المنورة
شركة تنظيف خزانات بجدة
شركة تنظيف شقق ممتازة بالرياض
شركة تنظيف فلل وقصور ممتازة
شركة تنظيف مجالس بالرياض بالبخار
شركة تنظيف منازل مجربة بالخرج
شركة تنظيف منازل بالرياض عمالة فلبينية
شركة تنظيف واجهات حجر بالرياض
شركة تنظيف واجهات زجاج ممتازة بالرياض
رش مبيدات بالرياض مع الضمان
اسعار شحن العفش للاردن
شركة شراء اثاث مستعمل بالرياض ممتازة
شركة تنظيف بالخرج مضمونة
تنظيف مسابح شمال الرياض
ارخص شركة نقل اثاث بالخرج
افضل شركة شفط بيارات بالرياض
شركة عزل اسطح بالرياض
افضل شركة عزل خزانات بالرياض
شركة مكافحة حشرات بالخرج ورش مبيدات
أفضل شركة مكافحة حشرات وفئران بالرياض
شركة مكافحة صراصير بالرياض رخيصه
شركة مكافحة فئران بالرياض مجربه
شركة نظافة شاملة شمال الرياض
شركة نقل اثاث شمال الرياض
شركة نقل عفش من الرياض الى الامارات رخيصة
شركة نقل عفش بالرياض عمالة فلبينية
شركة مكافحة النمل الابيض بجدة
مكافحة بق الفراش شمال الرياض
home leak detection services
floor cleaning company
pest control service in jeddah
Cleaning houses in Saudi Arabia
تركيب باركيه بالخرج
تنظيف بيوت شعر بجدة
تنظيف مدارس بالرياض
تنظيف بيوت شعر بالخرج
مكافحة العقارب بالرياض
شركة مكافحة الثعابين غرب الرياض
افضل عيادات تجميل الاسنان في مصر
مراكز اسنان بالقاهرة
افضل دكتور اسنان في القاهرة
طبيب اسنان بالقاهرة
شقق للايجار بجمصة
اسعار اراضي 15 مايو جمصة
شركة عزل اسطح بجازان
شركة رش مبيدات بجازان
شركة رش دفان بتبوك
شركة رش دفان ببريدة
شركة رش دفان بالاحساء
شركة مكافحة النمل الابيض برماح
شركة مكافحة النمل الابيض بخميس مشيط
شركة مكافحة النمل الابيض بتبوك


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2018 00:18 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Poker Bandits
Tłumaczenie phpBB3.PL